Gimdos kaklelio osteochondrosis: simptomai ir gydymas

Retai kas dabar susiduria su apraiškas šios plačiai paplitusi ligos: pagal statistinius duomenis, beveik 60 proc. gyventojų išsivysčiusiose šalyse įvairaus laipsnio kenčia nuo sąvokų, degeneracinės disko ligos. Pagrindinės priežastys taip plačiai skleisti – sėdimas darbas ir judėjimo trūkumas šiuolaikinio žmogaus.

osteochondrosis gimdos kaklelio departamentas

Osteochondrosis gimdos kaklelio departamento stuburo (Osteohondroz) – tai degeneracinės-degeneracinės elektros tarpslanksteliniai diskų, dėl kurių sulūžti patys ratlankiai, stuburo slanksteliai ir sąnarius gimdos kaklelio departamentas, pastebima, kad mažėja aukščio tarpslanksteliniai diskų. Liga progresuoja, jei jo negalima gydyti, ir tai gali sukelti galvos skausmo, kraujotakos sutrikimų ir net išvarža. Kaip ir osteoporozė, liga atsiranda dėl pažeidimo mineralinis keistis, todėl kaulai ir sąnariai tampa mažiau patvarus.

Osteochondrosis gali sukelti nestabilumą gimdos kaklelio departamento stuburo (simptomai ir gydymas panašios su chondrosis, bet turi keletą funkcijų), kad dažnai lydi nuokrypiu slanksteliai. Savo ruožtu, tai pagreitina vystymąsi degeneracinės disko ligos, griauna stuburo skyrius.

Osteochondrosis gimdos kaklelio departamento stuburo: simptomai

Į ankstyvosiose stadijose liga praktiškai pasireiškia skausmingų simptomų: jūs galite jaustis nemalonus jausmas kakle po didelių fizinių apkrovai ar ilgą laiką vietos į sunkiai kelti, kai smarkiai judėjimo ar pakreipti galvą.

Pagrindiniai simptomai – galvos skausmas, galvos svaigimas ir pažeidimas koordinavimo, lengvas krizė, važiuojant galvą, bendras silpnumas; rečiau pastebima, rankų silpnumas, tirpimas ir kalbos pažeidimą klausimo, problemos su kvėpavimą, vizija, supratingumu, padidėjusi prakaitavimas, neįprastai aukštą kraujo spaudimą. Pagrindinės zonos – sprandą, kaklas, apykaklės zona. Dažniausiai vienu metu pastebima, kad tik keli iš šių požymių ligos.

Apskritai simptomai degeneracinės disko ligos nėra akivaizdi, dažnai jų kaukės naudojimas skausmą malšinantys vaistų. Tai ir yra vienas iš jos pavojų: dauguma simptomų gali pasitaikyti ir kitų patologija, kad sunku diagnozuoti gimdos kaklelio degeneracinės disko ligos.

Galvos svaigimas, kai Shane osteochondrosis

Savijauta ne visada vienareikšmiškai nurodo, kad osteochondrosis gimdos kaklelio departamento stuburo.

Galvos svaigimas gali būti dėl:

 • uždegimo vidutiniškai arba vidaus ausis;
 • spazmai smegenų arterijų intervencija;
 • pažeidimus perdavimo nervinių impulsų;
 • problemų su vestibuliarinės įrenginiu;
 • ligų širdies ir kraujagyslių sistemos.

Nėra aiškių kriterijų galvos svaigimas kai osteochondrosis. Tačiau yra sistemos ir nesisteminiai galvos svaigimas, jie turi aiškų skirtumų.

Rekomenduojama žinoti skirtumus sistemos ir ne sistema galvos svaigimas, tai padės savarankiškai nustatyti priežastis neįprasta būklė:

 • sisteminis galvos svaigimas – tai jausmas diskiniai judėjimo aplinkinių daiktų ar kūno, kuris yra dėl pažeidimų darbo vestibuliarinės aparato, regos analizatoriai ir receptorių į jungtys, raumenis ir epidermio (osteochondrosis įvairaus etiologija);
 • ne sistema galvos svaigimas – tai jausmas pykinimas, jausmas stun, nežinote, būsenos vertikaliai. Kai ne sistema galvos svaigimasx jausmas diskiniai sukimosi nėra, ir tai labai svarbus skirtumas palyginti požymių.

Žmogus, jausmas galvos svaigimas vieną iš šių tipų, turi būti peržiūrėti patyręs gydytojo, visų pirma, neurologas arba (jei yra įtarimų dėl liga ausies ir nosiaryklės) otolaryngologist.

Priežastis pagalbos ligoninėje, nėra susietos su kaulųsu chondrosis gimdos kaklelio departamento stuburo, yra nustatyti pas sergantį (be galvos svaigimas) tokių požymių, kaip:

 • paralyžius veido raumenų ir tirpimas dalis pečių juostą;
 • stiprus galvos skausmas fone pablogėjusios sveikata;
 • pažeidimo koordinuoti judesius;
 • praradimas arba išnykimas sąmonės.

Galvos skausmas, kai Shane osteochondrosis

Tai vienas iš labiausiai paplitusių nespecifinis požymių daugelio ligų žmogaus. Galvos skausmas ypač plačiai paplitęs moterų populiacijos. Būna sunku nustatyti galvos skausmo priežastį, o, tuo labiau, susieti ją su pažeidimai stuburo. Atskleista apie 14 įvairių priežasčių, galvos skausmas asmuo.

Labiausiai paplitusių priežasčių, galvos skausmas, kai aprašyta mumis patologiją:

 • spazmai smegenų arterijų intervencija;
 • suspaudė šaknys nervus;
 • reflex padidinti intrakranijinių slėgio.

Galvos skausmas, kai Shane osteochondrosis gali priminti jausmus, kai arterijų hipertenzija, krūtinės angina arba insultas. Tuo labiau, žmonėms, vidutinio ir vyresnio amžiaus, kaip taisyklė, yra rizika plėtros smūgių arba širdies priepuoliai.

Pagal pojūčius skausmas gali būti paroxysmal, nuolat augančios ir bukas.

Kai patologija širdies pacientai skundžiasi, kad nemalonus jausmas krūtinės srityje, kartu su pažeidimo ritmo širdies veikla. Nustatyti priežastį gali tik kvalifikuotas gydytojas. Kilus galvos skausmo, derinama su pykinimas, galvos svaigimas ir retrosternal skausmas, būtinai atliekama EKG.

Skausmas, kai osteochondrosis gimdos kaklelio departamentas

Ne visada skausmą lokalizuota būtent šioje srityje galvos ir galvą atgal. Žinomi atvejai tikros lokalizacijos skausmo.

Skausmas kakle, gali į irradiate sritį peties ir į įvairias rankų. Išskirtinis bruožas tokių pojūčių – tai tas netikėtumas seansų po miego, staigius judesius, nekrenta į akis žmogui streso, pvz., kai juokas arba čiaudulys. Skausmas, susijusi su kaulųsu chondrosis, jei procesas nėra priėmė lėtinės charakterio, paprastai praeina po tam trumpas laiko ir derinama su krizė į gimdos kaklelio stuburo slanksteliai.

Be išankstinio tyrimo nereikėtų šaudyti skausmas, naudojant vadovas terapija (masažas). Kai kuriais atvejais nemokantis manipuliavimo gali tik apsunkinti patologija, sutrikdyti innervation ir sukelti negalios sergančiojo.

Intensyvumo skausmas gali būti vidutinis arba sunkus. Trukmė – tiek trumpos, tiek ilgos.

Pastebėta, kad osteochondrosis gimdos kaklelio departamento dažniausiai būna susijęs su pralaimėjimas šeštojo ir septintojo gimdos kaklelio slanksteliai.

Yra tyrimai, siekiant nustatyti lokalizacijos dėmesį skausmas pagreitį. Pralaimėjimas srityje šeštojo slankstelį balkonas skausmas didysis rankos pirštas, o pralaimėjimas srityje septintojo slankstelį kartu skausmas pojūčiai vidutiniškai pirštas.

Kraujo spaudimas, kai Shane osteochondrosis

Ryšiai gimdos kaklelio degeneracinės disko ligos su nereguliarus kraujo spaudimas seniai nustatyta. Gimdos kaklelio stuburo slanksteliai turi svarbių nervų pabaigos ir kraujagysles.

Būdinga žirgų lenktynių slėgio paros. Hipertenzija per ilgą laiką nebuvo būdinga šios ligos. Reflex sudirginti nervų galūnės ir trumpalaikius spazmai sukelia kraujagyslių tinklą hopping paros dinamika arterijų hipertenzija.

Skiriamasis bruožas, viršįtampių slėgio, kai Shane osteochondrosis yra derinys iš šių simptomų:

 • galvos skausmas;
 • skausmas galūnės ir krūties ląstelėje;
 • sumažinti jautrumą srityje kaklo zonos;
 • septyniolika šuoliai slėgio pabrėžia, raumenų įtampos, ilgai ieškant į nepatogu kelti ir kitų panašių situacijų.

Ryškios, žirgų lenktynių PRAGARĄ ir sparti blogėja sveikata yra pagrindas kreipimosi dėl skubios medicinos pagalbos.

Plėtros etape degeneracinės disko ligos

Plėtra gimdos kaklelio degeneracinės disko ligos priimta skirti 4 etape. Bet tai gana sąlyginis dalyba, nes dauguma simptomams, liga gali pasireikšti ir kitų patologija.

Pirmasis etapas (ikiklinikinių)

Pradiniame etape simptomai yra silpnai išreikštas ir jų dažnai priskiria stresas ar kitas ligas. Jaučiasi bjaurus standumas, kaklo skausmas, kai staigius judesiai arba šlaitai. Šiame etape visiškai atsikratyti besiformuojančios degeneracinės disko ligos naudojant medicinos gimnastika ar tiesiog daugiau judėti, pakoreguoti mitybą.

Antroji stadija

Skausmas padidinti, tampa nuolatiniais, kai staigius posūkius ar šlaitai jau stiprus. Atsiranda stiprus galvos skausmai, ligonis pradeda greitai pavargę, tampa išsėtinės, periodiškai nutirpęs sklypus asmenys.

Trečiasis etapas

Išsilavinimas išvarža diskus dažnai sukelia galvos svaigimas, rankų silpnumas, skausmas atiduoda į sprandą ir rankas, nuolat jaučiama pečių.

Ketvirtas etapas

Galų gale tarpslanksteliniai ratlankiai griovė, jie pakeičia jungiamuoju audiniu. Nervų zaselyalsya, kad sukelia sunkumus kelyje, aštrūs skausmai, stiprinti galvos svaigimas, atsiranda spengimas ausyse.

Priežastys ir rizikos veiksniai

Kaip keista, plėtros galimybė degeneracinės disko ligos žmogui lemia vienas iš jo evoliucinių privalumų – vertikaliai laikyseną: stuburo slanksteliai grūsti vienas į kitą, o su amžiumi jungiamoji medžiaga nualintą. Kaip rezultatas, jūs vyresnio amžiaus žmonėms tai yra beveik neišvengiamas procesas. Tačiau yra daug veiksnių, kurie skatina daugiau anksti ir intensyvus plėtros gimdos kaklelio degeneracinės disko ligos:

 • Pirmiausia – tai sėdimas ir sėdimas gyvenimo būdą, dažnai pastebėtas šiuolaikiniame gyvenime (biuro darbuotojai, vairuotojai ir kiti "sėdimas" specialybės, televizorius, ilgas valandas prie kompiuterio), trūksta fizinių apkrovų
 • Sunkus, nenatūralus laikysena darbo metu, pavyzdžiui, už kompiuterio, žmogus dažnai paverčiamas į priekį, atsižvelgiant į sunkų laikysena
 • Kilo priežastis – per didelis, neįprasta šio vyras apkrovos; tačiau rizikos zonoje – net apmokyti sportininkai, pavyzdžiui, kultūristai;
 • Jokių priežasčių, pažeisti natūralią laikyseną žmogaus nepatogu avalynė, ypač aukšto aprūpinta pinigais, nesėkmingas laikyseną, kai miega, butas kojų, reumatas, skoliozė;
 • Pernelyg svoris, kad dažnai dėl netinkamo maitinimo
 • Dažnai stresas, stiprią nervinę įtampą, nuolatinį nuovargis
 • Vietinis hipotermija

Kuo pavojingas gimdos kaklelio osteochondrosis

Srityje, kaklo sutelkta daug gyvybiškai svarbių tinklą, arterijos, kapiliarai, todėl į bet kokius pažeidimus gali turėti nemalonių pasekmių, įskaitant deguonies pasninkas, hipertenzija, kraujagyslių distonija.

osteochondrosis ne chirurginio gydymo metodas

Gimdos kaklelio osteochondrosis ryškus stuburo segmentai, kurie reglamentuoja darbo pečių ir alkūnė sąnarių, skydliaukės, rankų plaštakų ir kitų institucijų. Kai osteochondrosise, jei jo negalima gydyti, didelė tikimybė prispaudimas nervus, suspaudimo arterijų intervencija, kad neišvengiamai daro įtaką darbe, kitų institucijų.

Kaip elgtis, gimdos kaklelio osteochondrosis

Nekilnojamojo, stabilios sėkmės gydant gimdos kaklelio degeneracinės disko ligos galima pasiekti tik tada, kai integruotas požiūris, kuris apima vaistų vartojimas, masažas kaklo zonos, medicinos gimnastika, fizinė terapija. Į itin veikia atvejais gali prireikti chirurginio įsikišimo.

Mes labai nepatartina imtis savarankiškai, visų pirma dėl to, kad simptomai degeneracinės disko ligos gali reikšti visai ką kitą liga: maža to, kad pasirinktų jūsų vaistai nepadės, gydymo, jie dar gali ir pakenkti.

Atžymėti aštrūs skausmai

Osteochondrosis, ypač vėliau etapuose, lydi stiprus skausmas, todėl pirmoji užduotis gydančio gydytojo – palengvinti jūsų kančias. Jis tuojau paskirs jums skausmą malšinančių vaistų priemonės, anti-uždegiminių vaistai, vitaminai, chondroprotectors atkūrimo kremzlės audinių, vaistai, siekiant pagerinti kraujotaką ir sumažinti spazmas raumenų.

Medicinos gimnastika, kai Shane osteochondrosise

Paprasčiausias ir ekonomiškiausias, įskaitant namų, būdas – medicinos gimnastika. Ji dar ir pakankamai efektyvus, nes stiprina raumenis kaklo, atkuria kraujotaką į pažeistų vietų, kompensuoti trūkumas judėjimo į kasdieninį gyvenimą. Medicinos fizinis lavinimas galima papildyti snorkeling, Aqua.

Medicinos pratimas – paprasčiausias ir ekonomiškiausias rūšis gydymo gimdos kaklelio degeneracinės disko ligos ir, tuo pačiu metu, yra pakankamai efektyvus. Gydymas fizinis lavinimas galima atlikti ir namų sąlygomis. Kai osteochondrosise intensyvumas užsiėmimai ne vaidina lemiamas vaidmenį, reikia tik jų tvarkingumą. Visų pirma, pratimas skirta stiprinti raumenų, kaklo, kurie užpildyti pakankamai funkcionalumą, stuburo ir padeda jam išlaikyti sulūžę stuburo slanksteliai.

Medicinos gimnastika, kai Shane osteochondrosis

Stiprinti raumenų, kaklo rekomenduojama dienos užsiėmimai. Jie gali būti ir visai paprastas, kurie yra teisėtai iš posūkių ir apverčia galvą į skirtingas puses, taip ir sudėtingesni, įskaitant pagalba gimdos kaklelio raumenys pusės rankas. Jas galite atlikti ir namie, ir darbe. Pavyzdžiui, jei darbas yra sėdimas, tai naudinga daryti tokius pratimus po valandą atsisėsti už stalo ar tv.

Fizinė terapija

Tinkamai ir nuolat taikyti fizinė medicina ir reabilitacija metodai padeda pagerinti kraujotaką į pažeistų vietų, sumažinti uždegimo ir skausmą pojūčių, lėtina procesą ossification.

Kai osteochondrosise gimdos kaklelio departamentas naudoja elektroforezės, magnetinė terapija, lazerio terapija, šoko-banga terapija, gydomasis tonikas vonios ir dušai, purvo ir kiti metodai.

Masažas kaklo, kai osteochondrosise gimdos kaklelio departamento stuburo

Kai osteochondrosise masažas gali būti labai veiksmingas: jis gerina kraujotaką, mažina tikimybę spazmai mažinant tonas raumenis, palengvina skausmą simptomus ir pagerina bendrą savijautą sergančiojo.

Tačiau masažas ir vadovas terapija reikia taikyti labai atsargiai, nes nemokantis ir grubaus poveikį ligoniai plotai kūnui gali tik pakenkti.

Chirurginis gydymas

Į itin veikia atvejais yra galimybė net ir gydytais: patikslinimas ertmės stuburo stulpo, švietimas išvarža tarpslanksteliniai diskų, kai spondilolistezė.

Sprendimas apie jo reikia, ir kaip chirurginės intervencijos priima chirurgas, jis pats nustato paruošiamieji veiksmai, trukmė pooperacinis laikotarpį ir reabilitacijos.